Juosta 6

Prisidėdami prie gerų darbų, geriau dirbame ir patys

1 707aac 10
Dirbdami AAA Law dalį savo darbo laiko reguliariai skiriame pro bono projektams ir padedame iniciatyvų, kuriomis tikime, gyvavimui bei puoselėjimui. Žinojimas, kad savo žiniomis ir patirtimi galime padėti gerus darbus darantiems žmonėms ir organizacijoms, padeda geriau dirbti ir mums. Šiuo metu padedame Vytauto Kernagio fondui, VšĮ „Kino pavasaris“ ir Lietuvos informatikos mokytojų asociacijai. Pasirinkdami pro bono bendradarbiavimo socialinius partnerius daugiausiai dėmesio skiriame darbui intelektinės nuosavybės srityje ir visuomenei svarbioms iniciatyvoms. Būdami AAA Law advokatai ir patentiniai patikėtiniai prisidedame ir prie visuomenės švietimo teisės klausimais bei patys juos inicijuojame įvairius projektus – skaitome paskaitas studentams, organizuojame pamokas moksleiviams.

Dirbdami AAA Law dalį savo darbo laiko reguliariai skiriame pro bono projektams ir padedame iniciatyvų, kuriomis tikime, gyvavimui bei puoselėjimui. Žinojimas, kad savo žiniomis ir patirtimi galime padėti gerus darbus darantiems žmonėms ir organizacijoms, padeda geriau dirbti ir mums. 

Šiuo metu padedame Vytauto Kernagio fonduiVšĮ „Kino pavasaris“ ir Lietuvos informatikos mokytojų asociacijai

 Pasirinkdami pro bono bendradarbiavimo socialinius partnerius daugiausiai dėmesio skiriame darbui intelektinės nuosavybės srityje ir  visuomenei svarbioms iniciatyvoms. 

Būdami AAA Law advokatai ir patentiniai patikėtiniai prisidedame ir prie visuomenės švietimo teisės klausimais bei patys juos inicijuojame įvairius projektus – skaitome paskaitas studentams, organizuojame pamokas moksleiviams.

Plačiau